OOST WEST THUIS NIET BEST 2017

Op 1 november 2017 waren we namens het NBE uitgenodigd voor de derde editie van het Oost West Thuis NIET Best concert (OWTNB). Het horen en zien van muzikanten van verschillende delen van over de hele de wereld was erg inspirerend. We zagen hoe muziek mensen van verschillende culturen met elkaar verbindt en ze de kans geeft om iets op te bouwen in een vreemd land. Jawa Manla was ook aanwezig op deze avond en ze heeft een prachtig lied gezongen terwijl ze zichzelf begeleidde op de oed (een snaarinstrument dat veel gebruikt wordt in muziek uit het Midden-Oosten). We kijken erg uit naar de optredens van Jawa die nog komen gaan en we hopen haar te kunnen helpen zodat ze rijst als de ster die ze al is. De concertreeks OWTNB vindt komende twee weken plaats, dus wees erbij en koop de tickets via: https://nbe.nl/en/performance/homeland-heartache/.

(Fotograaf: Jamil Makhoul)