NEDERLANDS BLAZERS ENSEMBLE EN JAWA

 In Geen categorie

19 juli 2017 hadden wij een zeer vruchtbare meeting bij het “Nederlands Blazers Ensemble”. In de ‘Oost West Thuis Niet Best’ concertreeks treedt een bijzondere groep muzikanten en componisten van (ex-)asielzoekers en vluchtelingen van over de hele wereld samen op. Tijdens de vergadering hebben we een aantal organisatorische punten besproken zoals fondsenwerving en het onderhoud van deze website. Het meest inspirerende deel was de aanwezigheid van Jawa, een groot muzikaal talent van Syrische afkomst, dat studeert aan het Rotterdamse conservatorium. Ze heeft grote dromen en ambities; hopelijk kunnen wij haar helpen om in het najagen van een muzikale carrière. Meer informatie volgt zo snel mogelijk.

 

Recent Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search